До 100-річчя В. О. Сухомлинського
СЕРЦЕ, ВІДДАНЕ ДІТЯМ
До сторіччя з дня народження великого Вчителя Василя Олександровича Сухомлинського у 7-В класі були проведені
літературні читання. Мащенко Андрій, Сич Влада, Катюча Дар’я, Лимар Дарія підготували оповідання про сімейні цінності, про дружбу, про місце та роль людини у світі, звернули увагу на те, що Василь Олександрович ніби пропонував кожному зробити вибір, як правильно вчинити у тій чи іншій ситуації. А переглянувши презентацію про життя видатного педагога, прийшли до висновку, що він і серце, і своє життя присвятив дітям.
Класний керівник Демченко І.В.
Відеопрезентація роботи Школи молодого вчителя
Життя і творчість В.О.Сухомлинського
Під час методичного тижня з виховної роботи, присвяченого В.О.Сухомлинському 7лютого 2018 року в 9-А класі відбулася пізнавальна конференція «Життя і творчість В.О.Сухомлинського». Метою заходу було познайомити учнів з життєвим шляхом В.О.Сухомлинського, навчити учнів розуміти, відчувати золоті правила доброти і милосердя, виховувати любов до рідної землі, до людей, які живуть і працюють на ній.
Класний керівник: Фарафонтова І.П
Красиве і горде ім’я
Людина народжується на світ не для того,
щоб зникнути безвісною пилинкою.
Людина народжується, щоб лишити по собі слід вічний.
В. О. Сухомлинський
З метою ознайомлення учнів з життям та творчим шляхом В. О. Сухомлинського, а також виховання інтересу до його творчості 05.02.2018 року у 7 – В класі було проведено читацьку годину на тему «В. О. Сухомлинський – красиве і горде ім’я». Шкільний бібліотекар Богдан Світлана Андріївна ознайомила дітей зі значущими етапами біографії видатного педагога й творами, за допомогою яких він ніс у світ дитини добре, правдиве та чисте.
Учні із задоволенням зачитували його повчальні мініатюри та дійшли висновку, що заслужений вчитель України й талановитий письменник прагнув навчити дітей бачити красу, що оточує їх, виховувати любов до рідного краю і бережливе ставлення до навколишнього сере¬довища. Провідною заповіддю його творів було формування у дітей почуття доброти до навколишніх людей, розуміння того, що людина - не просто частина природи, а найвище її створіння.
Класний керівник 7 – В класу Кобець О. В. та
шкільний бібліотекар Богдан С. А.
Творча спадщина В.О. Сухомлинського
8 лютого у 2-Б класі було проведено усний журнал «Василь Сухомлинський – дітям». Учні переглянули відеофільм про життя нашого відомого земляка, ознайомилися з оповіданнями зі збірки «Казки школи під голубим небом». Спільно діти дійшли висновку, що твори педагога не втратили актуальності. Їм притаманні доброта і людяність - те, чого так не вистачає у сьогоденні.
Класний керівник Свириденко Н.О.
6 лютого 2018 року в 1–Г класі була проведена година спілкування «Школа казок В. Сухомлинського».Метою заходу було познайомити першокласників з біографією та творами В.О.Сухомлинського, розвивати спостережливість, допитливість, вміння давати оцінку вчинкам героїв оповідань, виховувати доброту, чуйність, любов до рідних та близьких людей, любов до природи, гордість за українську літературну спадщину.
Класний керівник Морозова Н.Л.
До 100-річчя В.О. Сухомлинського з учнями 2–В, 2–Г, 4–Б, 4–В класів НВК “ Знам ‘янська загальноосвітня школа І–ІІІ ст. № 3–гімназія” були проведені голосні читання книг видатного українського педагога і письменника. Найбільше дітям сподобалось оповідання “ Як Павлик списав у Зіни задачу”. Шкільні бібліотекарі презентували книгу В.О. Сухомлинського “ Майже чарівна розмова”.
Бібліотекар Резніченко О.О.