День вишиванки в Україні відзначають щорічно у третій четвер травня від 2006 року. Студентка Чернівецького Національного університету імені Юрія Федьковича Леся Воронюк запропонувала одночасно одягнутися у вишиванки і запросити найближчих друзів долучитися до флешмобу.
Зараз День вишиванки має особливий сенс – українці змушені відстоювати свою національну автентичність і боротися за неї, віддаючи свої життя.
В умовах воєнного часу, в День вишиванки в Україні не проводяться масові заходи. Але долучитися до свята може будь-хто. Потрібно просто надягти вишиванку і згадати вірші, повісті, оповідання відомих українських письменників, які присвятили свої твори темі української традиції оздоблювати одяг вишивкою. У цей день варто особливо усвідомити свою національну, культурну та духовну спадщину!
Для здобувачів освіти 9-Б класу бібліотекарі закладу провели захід, під час якого презентували твори українських письменників: Наталії Фесенко «Малороска», Дмитра Павличка «Два кольори», Андрія Малишка «Я сорочку знайду вишиванку», «Пісня про рушник». Вони завоювали любов і популярність, і сьогодні можна почути їх скрізь, де живуть українці і де тільки б’ється українське серце.